17.3. – 19.3. – Jarní pohár – Běleč nad Orlicí

O víkendu byla v Bělči nad Orlicí zahájena oficiální sezóna závodů ve Východočeské oblasti.

1. místo štafeta mužů H135

Oddíl PHK – OK 99 Hradec Králové zde uspořádal tři závody. V pátek se konal noční závod v orientačním běhu, ve kterém nás skvěle reprezentovala Markéta Vandasová, která obsadila v kategorii D45 1. místo.
V sobotu se běželo první kolo Východočeského poháru. Pro více než devět stovek závodníků byla připravena klasická trať ve velmi rychlém rovinatém terénu s hustou sítí cest, s vodotečemi a hustníky na mapách Marokánka a Bělečský potok. Zde jsou výsledky vambereckých závodníků:

H45C 4. místo Vandas Luděk

V neděli byl Jarní pohár zakončen závodem štafet. Štafeta ve složení Viktor Hladký, Luděk Vandas a Jan Koblic zvítězila v kategorii H135 a s náskokem 6 minut obsadila skvělé 1. místo. V kategorii MIX běžela štafeta Adéla Vandasová, Markéta Vandasová a Michal Klapal a doběhla na 4. místě.

Gratulujeme. Městu Vamberk děkujeme za finanční podporu našeho oddílu.